A A A

GX-Gaming Manticore - klawiatura dla gracza

20 września 2013, 12:40
GX-Gaming Manticore - klawiatura dla gracza

Firma Genius wprowadziła na rynek topowy model klawiatury z serii GX-Gaming. Manticore wyposażona została w 8 programowalnych klawiszy, na których ustawić można do 24 makr oraz przycisk Master Record do ich intuicyjnego programowania.

Urządzenie posiada 6 klawiszy funkcyjnych do szybkiej kontroli multimediów oraz funkcję anti-ghosting, zapobiegającą blokowaniu się urządzenia, przy wciśnięciu wielu przycisków jednocześnie. Częstotliwość próbkowania portu USB to 1000 Hz. W związku z tym reakcja na naciśnięcie klawisza jest ośmiokrotnie szybsza niż w przypadku standardowych klawiatur, gdzie próbkowanie wynosi 125 Hz.

Producent zapewnia, że konstrukcja klawiatury wykonana została solidnie, a zastosowanie gumowych podkładek zapobiega przesuwaniu się klawiatury po powierzchni biurka. Urządzenie wyposażono również w dwa porty USB 2.0, które umożliwiają podłączenie dodatkowych akcesoriów. Długość kabla, zakończonego pozłacanym stykiem USB, wynosi 1,8m.

Dołączone oprogramowanie o nazwie Scorpion UI pozwala w pełni wykorzystać możliwości nowej klawiatury. Dzięki niemu gracz może m.in. ustawić do 24 makr, a także stworzyć trzy profile, przeznaczone do różnych typów gier. Oprogramowanie współpracuje z systemami z rodziny Windows (8/7/Vista/XP). Dodatkowo w nowej klawiaturze marki Genius umożliwiono zmianę koloru podświetlenia w trzech różnych obszarach. Jasność podświetlenia może być dodatkowo regulowana na czterech poziomach.

Klawiatura Genius Manticore objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 209 PLN brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto