A A A

Gadu-Gadu - połączenia za 25 groszy

20 marca 2009, 15:21
Od dzisiaj użytkownicy najpopularniejszego polskiego komunikatora Gadu-Gadu mogą dzwonić jeszcze taniej, wykorzystując technologię telefonii internetowej VoIP. Producent aplikacji chwali się, że jest to najniższa stawka w kraju nad Wisłą.
Gadu-Gadu - połączenia za 25 groszy

Nowa stawka dotyczy połączeń wykonywanych na telefony sieci komórkowych (oferta nie dotyczy abonentów sieci Cyfrowego Polsatu i Play) oraz na wybrane najpopularniejsze kierunki międzynarodowe. Opłata za połączenie wynosi 25 groszy brutto za jedną minutę. Warto także przypomnieć, że użytkownicy Gadu-Gadu mogą codziennie korzystać z oferty Happy Hours. W godzinach od 18 do 20 połączenia z komunikatora na telefony stacjonarne w Polsce są bezpłatne.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.gadunaglos.pl. Oferta obowiązuje od godziny 12.

Źródło: Gadu-Gadu


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto