A A A

Gadu-Gadu testuje lokalizacyjny serwis internetowy

17 lutego 2009, 13:51
Producent Gadu-Gadu uruchomił i testuje nowy serwis, który gromadzi dane Polaków według miejsca zamieszkania. Jak powiedział PC Formatowi Jarosław Rybus, rzecznik prasowy GG, serwis będzie docelowo zintegrowany z najpopularniejszym nad Wisłą komunikatorem. Czy to oznacza, że w każdej chwili będziemy mogli zobaczyć, kto mieszka obok nas, i rozpocząć nową znajomość?
Gadu-Gadu testuje lokalizacyjny serwis internetowy

Jak zapowiada producent, witryna ma oferować o wiele więcej niż zwykły lokalizator. Obok mapy, która pokazuje miejsce zamieszkania konkretnych osób (z imienia i nazwiska), serwis ma umożliwiać pisanie wspólnego bloga na przykład z sąsiadami. Strona kładzie nacisk na poznawanie osób mieszkających obok. Możliwe jest także wyszukiwanie osób według wspólnych zainteresowań oraz tworzenie grup użytkowników.

Zapytaliśmy Jarosława Rybusa, czy serwis będzie w przyszłości pozwalał wywołać lokalizację wybranego numeru GG z poziomu komunikatora. Jak zapowiada Rybus, taka funkcja może się pojawić już wkrótce i będzie wymagać tylko jednego kliknięcia. Strona jest uruchomiona pod adresem bliziutko.pl.


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto