A A A

Gadu-Gadu współpracuje z gazeta.pl

13 października 2007, 10:05
Gadu-Gadu współpracuje z gazeta.pl

Użytkownicy Gadu-Gadu mogą otrzymywać bezpośrednio na swój komunikator powiadomienia o najświeższych informacjach publikowanych w portalu Gazeta.pl. Każdy z użytkowników komunikatora Gadu-Gadu może w prosty sposób włączyć opcję otrzymywania powiadomień o najnowszych informacjach portalu Gazeta.pl prosto na swój nr GG.

Aby otrzymywać najświeższe informacje prosto na swój numer GG wystarczy dodać do swojej listy kontaktów w komunikatorze nr portalu Gazeta.pl – GG:500. Następnie odwiedzając stronę http://mojageneracja.pl/gg500 można wybrać interesujące kanały informacyjne takie jak: sport, gospodarka, moda, ale także wiadomości z serwisów Plotek.pl, Bryla.pl, Infomuzyka.pl, GazetaPraca.pl i wiele innych.

 

Źródło: GG


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto