A A A

Gadu-Gadu.pl nowym portalem

2 kwietnia 2009, 11:12
Właściciel komunikatora Gadu-Gadu, spółka GG Network, uruchomił pod adresem www.gadu-gadu.pl nowy portal informacyjny, zastępując dotychczasową stronę główną z najpopularniejszą aplikacją do komunikacji.
Gadu-Gadu.pl nowym portalem

Witryna została podzielona na 7 działów tematycznych: Aktualności, Pieniądze, Sport, Nauka, Ploteczki, (Pop)Kultura i Lejdis. Nowy portal jest zintegrowany z innymi produktami producenta, takimi jak MojaGeneracja, Fora, Blip, Pykam, Bliziutko, MEGAsłownik i platforma Open.fm. Zainteresowani pobraniem najnowszej wersji Gadu-Gadu nie będą mieli problemu, ponieważ po prawej stronie umieszczono duże przyciski ułatwiające dotarcie do komunikatora zarówno w wersji na komputer, jak i komórkę. Internauci mogą również skorzystać z dostępu do WebGadu – internetowej wersji aplikacji. Ponadto po zalogowaniu w portalu przy użyciu numeru GG i hasła możemy śledzić aktywność znajomych z naszej listy kontaktów. Domyślnie opcja powiadomień jest włączona. Znajomi będą mogli wspólnie polecać sobie artykuły i je komentować.

Źródło: Gadu-Gadu


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto