A A A

GaduAir - wystartowała nowa telefonia komórkowa

18 maja 2009, 15:42
Kilkadziesiąt minut temu zakończyła się konferencja, na której oficjalnie podano szczegółowe informacje na temat nowej usługi GG Network S.A. PC Format był na niej obecny. Zobacz, co tak naprawdę oferuje sieć GaduAIR. Na samym wstępie możemy już zdradzić, że będzie istniała możliwość integracji numeru GG z numerem telefonu.
GaduAir - wystartowała nowa telefonia komórkowa

Każdy, kto zdecyduje się na zakup startera w GaduAIR, dostanie numer zaczynający się od cyfr 729. Najważniejszą informacją jest jednak to, że GG nie będzie pobierać żadnych opłat za korzystanie z Mobilnego Gadu-Gadu. Oznacza to, że wiadomości tekstowe będą przesyłane za darmo (brak opłat za transfer w Mobilnym GG, w obrębie sieci). Taki sposób komunikacji może z powodzeniem zastąpić wiadomości SMS.

Dzięki GaduAIR będzie można także dokonać synchronizacji listy kontaktów z komunikatora i komórki. Warto wspomnieć również o przesyłaniu informacji na swoje mikroblogi Blip.pl. Istnieje także możliwość posiadania numeru telefonu takiego samego jak numer komunikatora GG. Na numery GG można też bezpośrednio dzwonić.

Lista dodatkowych usług, takich jak zmiana statusu przez tel. komórkowy czy automatyczna lokalizacja telefonu w opisie komunikatora, jest dość długa. Wszystkie usługi oraz szczegółowy cennik (włącznie z cenami starterów) mają się pojawić w ciągu 1–2 godzin na stronie GaduAIR.pl

Koszt połączeń w GaduAIR:

  • Darmowe korzystanie z mobilnego GG
  • Połączenia do wszystkich sieci* – 29 gr/min
  • SMS/MMS – 15 gr/30 gr
  • Internet  – 1 gr/20 kB (20 MB w cenie startera).

* Nie dotyczy Play i Polsat Cyfrowy (49 gr).

Źródło: Informacja własna


Paweł Bijata
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto