A A A

GaduSonda - poznaj opinie innych

29 października 2008, 15:58
GaduSonda - poznaj opinie innych
Gadu-Gadu uruchomiło nową usługę badawczą umożliwiającą ankietowanie społeczności komunikatora. Według danych z GG korzysta prawie 6 milionów internautów i większość z nich może odpowiedzieć na pytanie: Co o tym myślisz?

GaduSonda pozwala przeprowadzać ankiety internetowe zbierające opinie wielomilionowej społeczności. Jak twierdzi właściciel usługi, jest ona przydatna producentom towarów, usługodawcom i reklamodawcom. Dzięki platformie mogą szybko uzyskać odpowiedź na wiele pytań dotyczących swoich usług, towarów bądź kampanii. Więcej informacji można uzyskać na stronie GaduSonda.pl.

Źródło: Gadu-Gadu

Paweł Bijata
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Aktywny Kabel Optyczny HDMI
23 kwietnia 2019
Active Optical Cable (AOC) to technologia okablowania wykorzystująca światłowód do przedłużenia sygnału HDMI. Korzyścią takiego...

Inno3D GTX 1650 TWIN X2 OC oraz COMPACT
23 kwietnia 2019
Inno3D przedstawia nowego członka rodziny GTX, bazującej na architekturze Turing. Dziś na rynku debiutuje karta GTX 1650 w dwóch wersjach –...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto