A A A

Gadżet dla fanów Lego i gofrów

30 marca 2020, 14:10
Gadżety z Kickstartera nie przestają zaskakiwać.
Gadżet dla fanów Lego i gofrów

Tym razem na Kickstarterze dużym zainteresowaniem cieszy się projekt, którego celem jest zapewnienie... przyjemnego spożywania. Twórcy prezentują gofrownicę serwującą – zamiast standardowych, dobrze nam znanych gofrów – coś na kształt klocków Lego, z których można budować smakowite forty śniadaniowe.

Gadżet kuchenny w postaci gofrownicy został w pełni opłacony przez użytkowników Kickstartera w niespełna 30 godzin od publikacji projektu na stronie. Jego twórcy z przymrużeniem oka reklamują swój pomysł jako „technologiczny przełom, na który wszyscy czekali". Bonusem z okazji osiągnięcia pułapu 2000 wspierających finansowo jest opublikowana broszura z wprowadzeniem do „budowania z gofrowych klocków".

Niezależnie od tego, jak ocenimy pomysł, gadżet może się okazać pomysłem zbawiennym w kuchni rodziców małego niejadka. Wszak nie ma nic bardziej zachęcającego do jedzenia niż ciekawe podanie i możliwość bawienia się specjałami z talerza. Zresztą zapewne i wielu dorosłych zachwyci się tym kuchennym urozmaiceniem. To przecież świetny pomysł na prezent lub stworzenie prezentu – np. torcika z gofrowych klocków przekładanych kremem i owocami.

Oprócz maszynki dostępne będą grzejące wkłady o różnych formach, pozwalające na przygotowanie klocków o zróżnicowanych kształtach.

fot. Kickstarter


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nowa technika izolowania głosów
15 lipca 2020
Podczas międzynarodowej konferencji na temat uczenia maszynowego badacze z Facebooka zaprezentowali metodę oddzielania nawet 5 głosów osób...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto