A A A

Gadżet od niedoszłego prezydenta USA

7 września 2021, 14:00
Znany raper, producent muzyczny, projektant mody oraz kandydat na prezydenta USA zadebiutował na rynku gadżetów technologicznych.
Gadżet od niedoszłego prezydenta USA

Po butach czas na odtwarzacz Donda Stem Player

Kanye West do tej pory projektował jedynie ubrania oraz buty; teraz zapowiedział własny odtwarzacz Donda Stem Player. Jest to owoc współpracy z brytyjską firmą Kano. Urządzenie służy nie tylko do odtwarzania muzyki, ale przede wszystkim do miksowana kawałków z kolejnego albumu rapera, zatytułowanego. „Donda".

Gadżet umożliwia dzielenie utworu na tzw. stemy i ich modyfikację, manipulację wokalami, partią bębnów, basu oraz dodanie efektów. Pliki można przesyłać m.in. przez moduł Bluetooth. Urządzenie ma wbudowane jednak tylko 8 GB pamięci.

 

Trzeba jeszcze poczekać

Odtwarzacz Donda Stem Player kosztuje 200 dolarów. Jego premiera zaplanowana jest równocześnie z ukazaniem się albumu „Donda". Termin jednak jeszcze nie jest znany.

fot. Kanye West


Dominika Gorgosz
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Raport FTC na temat gromadzenia danych
24 października 2021
Dostawcy usług internetowych zbierają ogromną ilość szczegółowych danych na temat klientów – wynika z raportu Federalnej Komisji Handlu...

Drożeje Raspberry Pi
24 października 2021
Cena jednopłytkowego komputera Raspberry Pi wzrosła po raz pierwszy od czasu premiery

Taniej na platformie Google Play
24 października 2021
Nie wszystko drożeje. Koncern z Mountain View ogłosił obniżkę opłat dla autorów aplikacji rozpowszechnianych na zasadzie subskrypcji za...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto