A A A

Gadżet od niedoszłego prezydenta USA

7 września 2021, 14:00
Znany raper, producent muzyczny, projektant mody oraz kandydat na prezydenta USA zadebiutował na rynku gadżetów technologicznych.
Gadżet od niedoszłego prezydenta USA

Po butach czas na odtwarzacz Donda Stem Player

Kanye West do tej pory projektował jedynie ubrania oraz buty; teraz zapowiedział własny odtwarzacz Donda Stem Player. Jest to owoc współpracy z brytyjską firmą Kano. Urządzenie służy nie tylko do odtwarzania muzyki, ale przede wszystkim do miksowana kawałków z kolejnego albumu rapera, zatytułowanego. „Donda".

Gadżet umożliwia dzielenie utworu na tzw. stemy i ich modyfikację, manipulację wokalami, partią bębnów, basu oraz dodanie efektów. Pliki można przesyłać m.in. przez moduł Bluetooth. Urządzenie ma wbudowane jednak tylko 8 GB pamięci.

 

Trzeba jeszcze poczekać

Odtwarzacz Donda Stem Player kosztuje 200 dolarów. Jego premiera zaplanowana jest równocześnie z ukazaniem się albumu „Donda". Termin jednak jeszcze nie jest znany.

fot. Kanye West


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto