A A A

Galaxy Note 5 w kolorze różowego złota

21 października 2015, 10:00
Samsung planuje wprowadzić do sprzedaży nową wersję kolorystyczną smartfona Galaxy Note 5. Urządzenie w kolorze różowego złota będzie miało swoja premierę już 23 października.
Galaxy Note 5 w kolorze różowego złota

Kilka tygodni temu firma Apple zaprezentowała nowe modele iPhone'ów - 6s oraz 6s Plus. Oprócz lepszych podzespołów i ciekawych rozwiązań przyniosły one także kolejną wersję kolorystyczną - różowe złoto, która cieszy się ponoć bardzo dużym zainteresowaniem i jest chętnie wybierana przez nabywców. Na naśladowców Apple kolejny raz nie musieliśmy długo czekać.

Pierwszym lub jednym z pierwszych okazał się oczywiście Samsung, który również jako pierwszy krytykuje i wyśmiewa się z amerykańskiego konkurenta. Koreańczycy zaprezentują swojego Note'a 5 w kolorze różowego złota już 23 października, czyli w dniu premiery rynkowej nowych iPhone'ów na rynku południowokoreańskim.

Możemy być pewni, że od teraz zdecydowana większość nowych smartfonów z wyższej póki będzie dostępna również w kolorze różowego złota. Zresztą, dokładnie tak samo było z kolorem złotym, który Apple wprowadził wraz z iPhonem 5s.


Jakub Płaza / Informacja Prasowe
jakub.plaza@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto