A A A

Galaxy Note7 - Samsung zawiesza dalszą sprzedaż

11 października 2016, 07:10
Samsung rezygnuje z dalszej produkcji i sprzedaży Galaxy Note7. Firma zaapelowała to swoich partnerów o wycofanie telefonu z oferty, jednocześnie poproszono klientów, którzy mają telefon, o jego zwrot.
Galaxy Note7 - Samsung zawiesza dalszą sprzedaż

Wraz z pierwszymi modelami trafiającymi do klientów w sierpniu, pojawiły się doniesienia o eksplodujących modelach. Samsung postanowił wstrzymać sprzedać i wymienić sprzedane modele. Jednocześnie przesunięto premierę w pozostałych krajach, w tym w Polsce. Niestety, w zeszłym tygodniu pojawiły się doniesienia mówiące o problemach z wymienionymi egzemplarzami). Samsung postanowił działać błyskawicznie, apelując o wstrzymanie się ze sprzedażą, kupnem lub wymianą Note'a 7.


Oficjalne oświadczenie polskiego oddziału Samsunga na temat Galaxy Note7:

"Dbając o bezpieczeństwo klientów wstrzymaliśmy sprzedaż oraz program wymiany Note7. W konsekwencji podjęliśmy decyzję o zakończeniu produkcji tego urządzania. Mając powyższe na uwadze polscy klienci będą mogli wybrać następujące opcje:

1. Wymiana Note7 na Samsung Galaxy S7 Edge

2. Zwrot pieniędzy za Note 7"

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (13)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto