A A A

Galaxy Note8 - problemy z baterią w amerykańskiej wersji

29 grudnia 2017, 10:20
Amerykańscy użytkownicy Note'a8 (wersja z procesorem Snapdragon) zgładzają problemy z baterią. Po wyładowaniu akumulatora, miały pojawić się problemy z ponownym naładowaniem telefonu.
Galaxy Note8 - problemy z baterią w amerykańskiej wersji

Wadliwe egzemplarze Note'ów 8 z amerykańskiego rynku po całkowitym rozładowaniu nie dają się naładować ani włączyć. Urządzenia stają się więc bezużyteczne - nie da się ich w prosty sposób "przywrócić do życia".

Usterka została zgłoszona przez co najmniej kilkunastu użytkowników, których łączy fakt, że zakupili swoje urządzenia w salonie operatora. Co ciekawe, mowa tutaj o trzech różnych sieciach: Verizon, T-Mobile i Sprint.

Najprawdopodobniej, awaria dotyczy tylko jednej partii urządzeń, która trafiła na rynek amerykański. Nic nie wskazuje na to, aby dotknęła ona kogokolwiek w Europie. Samsung już zapowiedział, że urządzenia z tym problemem będą traktowane priorytetowo w serwisach, a użytkownicy mogą liczyć na szybką wymianę wadliwych komponentów lub całych smartfonów.

Wiadomo, że problem dotyczy egzemplarzy ze Snapdragonem, zatem wersji niesprzedawanej w Polsce.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto