A A A

Galaxy S7 Edge – znacząca zmiana w wyglądzie?

25 listopada 2015, 13:30
Serwis SamMobile zamieścił kolejne informacje dotyczące nadchodzących flagowych smartfonów Samsunga.
Galaxy S7 Edge – znacząca zmiana w wyglądzie?

Zacznijmy od tego, że Galaxy S7 ma się pojawić w dwóch wariantach. Klasyczny - płaski będzie wyposażony w 5,2-calowy ekran o rozdzielczości Quad HD. Z kolei zakrzywienie wariantu Edge będzie tym razem obejmowało górną i dolną krawędź. Zobaczycie to na powyższej grafice.

Rozwiązanie wygląda ciekawie, ale - jak zauważa źródło - może być zupełnie niepraktyczne. Wciąż są to jednak tylko plotki, które należy traktować z przymrużeniem oka.

Wygląd i wykonanie pozostaje tajemnicą, ale zdecydowanie więcej wiemy na temat specyfikacji smartfonów. Ta będzie obejmować najprawdopodobniej dwa różne układy SoC - Exynosa 8 oraz Snapdragona 820, slot kart microSD (którego wielu użytkownikom brakowało w serii S6) oraz co najmniej 4 GB pamięci RAM.

Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge zostaną zaprezentowane najprawdopodobniej 21 lutego, czyli w przeddzień targów MWC 2016 w Barcelonie.

Fot. 3DFuture.net


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto