A A A

Galaxy S9 ze złączem słuchawkowym

3 stycznia 2018, 13:30
Do sieci trafiło zdjęcie niektórych komponentów Samsunga Galaxy S9, które ewidentnie przedstawia miejsce pozostawione na złącze audio.
Galaxy S9 ze złączem słuchawkowym

Może to więc być dowód na to, że koreański producent nie zrezygnuje z popularnego rozwiązania. To z pewnością ucieszy osoby używające na co dzień przewodowych słuchawek.

Według dotychczasowych przecieków, S9 będzie miał jeszcze cieńsze ramki niż S8, a czytnik linii papilarnych zostanie ulokowany tyłu. Według udostępnionych informacji, smartfon będzie wyposażony w 5,8-calowy ekran otoczony bardzo wąskimi ramkami, kamerę 3D na froncie i system rozpoznawania twarzy. Obudowa będzie spełniać normy IP65/68 i w większości będzie wykonana ze szkła. W podstawowej wersji, smartfon ma zostać wyposażony w aparat z pojedynczym obiektywem.

S9 ma zadebiutować w marcu przyszłego roku, ale niewykluczone, że jego wygląd i cechy charakterystyczne zostaną oficjalnie ujawnione nieco wcześniej.


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto