A A A

Gamdias Demeter GMS5010 – nowa laserowa mysz dla graczy

21 listopada 2014, 14:30
Gamdias, firma produkująca akcesoria dla graczy, prezentuje gamingową mysz laserową Demeter GMS5010.
Gamdias Demeter GMS5010 – nowa laserowa mysz dla graczy

Dzięki symetrycznej konstrukcji i opływowym kształtom, urządzenie może być używane zarówno przez prawo-, jak i leworęcznych graczy. Producent zapewnia, że mysz dobrze leży w dłoni i zapewnia komfort użytkowania nawet przy wielogodzinnej sesji przy komputerze. Dodatkową zaletą gryzonia są specjalnie zaprojektowane wyżłobienia, które gwarantują przepływ powietrza i zapobiegają poceniu dłoni nawet przy intensywnej eksploatacji.

Demeter to przede wszystkim urządzenie dla graczy, dlatego oferuje rozdzielczość 3600 DPI i 5 programowalnych przycisków, które pozwolą na dopasowanie sterowania do aktualnie wybranej gry. Wbudowana pamięć pozwoli ponadto na przechowywanie 6 odmiennych profili, tak, aby płynnie zmieniać gry lub oddać mysz w ręce innego użytkownika, nie tracąc czasu na konfigurację.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto