A A A

GamersUniverse – gry na żądanie. 18 zł za 250 tytułów

28 maja 2008, 22:22
GamersUniverse – gry na żądanie. 18 zł za 250 tytułów

Wczoraj w Warszawie odbyła się premiera nowego portalu GamersUniverse.com. Serwis obok najnowszych informacji dla graczy oferuje także serwery do popularnych sieciowych potyczek oraz całkowitą nowość w Polsce – gry na żądanie.

Internetowa wypożyczalnia gier działa na zasadzie abonamentu – już od 18 złotych miesięcznie użytkownik otrzymuje nieograniczony dostęp do 250 gier, do wyboru ma dwie opcje Action Pack i Adventure Pack. Natomiast za 36 złotych miesięcznie będzie mógł grać do woli w 550 tytułów. Do wyboru będą także abonamenty miesięczne i półroczne.

Aby grać, wystarczy pobrać na dysk twardy część gry (od kilkunastu do kilkudziesięciu procent). Reszta będzie pobierana już w trakcie zabawy, łącznie z plikami służącymi do uruchomienia programu. Te ostatnie będą zapisywane tylko w pamięci operacyjnej systemu (zabezpieczenie przed piractwem).

W ofercie portalu znajdą się tytuły takich wydawców, jak Cenega, Ubisoft czy Microsoft. Przykładowe tytuły już dostępne na platformie to: Alone in the Dark 4, Worms 4 Mayhem, Age of Mythology, Colin McRae Dirt, Hitman, Blood Money, Prince of Persia: The Two Thrones, Tomb Raider: Legend, Jericho, Dogz 5, Beyond Good and Evil. Portfolio gier oferowanych w poszczególnych pakietach gier na żądanie również będzie stale uzupełniane. Nowe gry będą trafiały na platformę na kilka miesięcy po premierze w sklepach.

W ramach portalu będą także działać serwery przeznaczone dla popularnych strzelanek, takich jak Counter Strike czy Trackmania Nations. Jednocześnie będzie mogło grać około 40 tysięcy graczy. Dla uczestników zabaw przewidziano nagrody za łączną sumę 700 tysięcy złotych rocznie.

Źródło: Inf. własna


Paweł Bijata
Tagi: internet, gry
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto