A A A

Gamingowe obudowy Cooler Master

14 stycznia 2019, 12:00
Cooler Master zaprezentował nowe obudowy wielkości Midi ATX, pozwalające na montaż wewnątrz płyt głównych ATX, Micro-ATX i Mini-ITX.
Gamingowe obudowy Cooler Master

Olbrzymie wentylatory za kratami

Cooler Master MasterCase H500P Mesh Phantom Gaming Edition zapada w pamięć dzięki dwóm wielkim wentylatorom (200 mm średnicy) o podświetleniu RGB, zamontowanym w przednim panelu. Kryją się one za metalową siatką, której obudowa zawdzięcza część swojej nazwy. Chłodzenie w ogóle jest priorytetem budowy tego modelu. Poza wspomnianymi już wentylatorami MasterCase H500P Mesh już fabrycznie posiada jeszcze jeden - znajdujący się z tyłu wentylator o średnicy 140 mm. Trzy kolejne wentylatory tej wielkości można zamontować na górnym panelu obudowy. Wewnątrz panuje też porządek, a to dzięki systemowi organizacji kabli i osłonie na zasilacz. To ważne, ze względu na przezroczysty panel boczny, w tym przypadku wykonany z hartowanego szkła.

Funkcjonalnie i efektownie

MasterBox K500 Phantom Gaming Edition to obudowa o wyraźnie gamingowym rodowodzie. Podświetlenie RGB zapewniane przez dwa wbudowane w przedni panel, 120-milimetrowe wentylatory i agresywna stylistyka podkreślają ten charakter dość wyraźnie. Jeżeli przyjrzymy się dokładnie wewnętrznej części obudowy zauważymy jak wiele miejsca producent pozostawił dla karty graficznej. Wewnątrz możemy zamontować grafiki nawet o długości sięgającej 400 mm. Podobnie jak MasterCase H500P Mesh tu także panel boczny wykonano z hartowanego szkła.

Ceny obudów mają być znane podczas ich premiery na polskim rynku.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto