A A A

Gamingowe obudowy Cooler Master

14 stycznia 2019, 12:00
Cooler Master zaprezentował nowe obudowy wielkości Midi ATX, pozwalające na montaż wewnątrz płyt głównych ATX, Micro-ATX i Mini-ITX.
Gamingowe obudowy Cooler Master

Olbrzymie wentylatory za kratami

Cooler Master MasterCase H500P Mesh Phantom Gaming Edition zapada w pamięć dzięki dwóm wielkim wentylatorom (200 mm średnicy) o podświetleniu RGB, zamontowanym w przednim panelu. Kryją się one za metalową siatką, której obudowa zawdzięcza część swojej nazwy. Chłodzenie w ogóle jest priorytetem budowy tego modelu. Poza wspomnianymi już wentylatorami MasterCase H500P Mesh już fabrycznie posiada jeszcze jeden - znajdujący się z tyłu wentylator o średnicy 140 mm. Trzy kolejne wentylatory tej wielkości można zamontować na górnym panelu obudowy. Wewnątrz panuje też porządek, a to dzięki systemowi organizacji kabli i osłonie na zasilacz. To ważne, ze względu na przezroczysty panel boczny, w tym przypadku wykonany z hartowanego szkła.

Funkcjonalnie i efektownie

MasterBox K500 Phantom Gaming Edition to obudowa o wyraźnie gamingowym rodowodzie. Podświetlenie RGB zapewniane przez dwa wbudowane w przedni panel, 120-milimetrowe wentylatory i agresywna stylistyka podkreślają ten charakter dość wyraźnie. Jeżeli przyjrzymy się dokładnie wewnętrznej części obudowy zauważymy jak wiele miejsca producent pozostawił dla karty graficznej. Wewnątrz możemy zamontować grafiki nawet o długości sięgającej 400 mm. Podobnie jak MasterCase H500P Mesh tu także panel boczny wykonano z hartowanego szkła.

Ceny obudów mają być znane podczas ich premiery na polskim rynku.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Indie zakazały aplikacji TikTok
21 kwietnia 2019
Indyjski rząd nakazał Apple oraz Google zbanować aplikację TikTok w swoich sklepach z aplikacjami. Powód? Wykorzystywanie jej przez dzieci i...Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto