A A A

Gamingowe słuchawki HyperX Cloud Revolver S

15 marca 2017, 14:00
HyperX wprowadza do sprzedaży pierwszy zestaw słuchawkowy do gier - HyperX Cloud Revolver S z Dolby 7.1 Surround Sound uruchamianym w trybie plug and play.
Gamingowe słuchawki HyperX Cloud Revolver S

Słuchawki z serii HyperX Cloud były wielokrotnie nagradzane za komfort użytkowania oraz wyjątkowe wrażenia dźwiękowe. Tę samą jakość oferuje model Revolver S, który dodatkowo wyposażony został w zaawansowany moduł USB z technologią Dolby Headphone Surround Sound dla jeszcze lepszych efektów.

Cloud Revolver S wykorzystują unikalną technologię, która pozwala graczom na lepszą orientację w otaczającej przestrzeni gry, dokładnie oddając różne kąty i odległości pochodzenia dźwięków. Dzięki trzem predefiniowanym trybom oddzielającym boost, flat oraz wokal, każdy gracz może wybrać ustawienie dźwięku, które w największym stopniu będzie odpowiadało jego potrzebom. W wyniku tego użytkownicy zyskują przewagę w grach typu FPS poprzez możliwość lokalizacji przeciwników znacznie dokładniej i szybciej niż dotychczas było to osiągalne.

Cena i dostępność

Słuchawki HyperX Cloud Revolver S dostępne są w sprzedaży od 13 marca u autoryzowanych sprzedawców w cenie 699 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
PumpingBoy
15 marca 2017, 19:29
Cena jak za Sennheisery. :E
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto