A A A

Gamingowy headset MasterPulse White Edition

27 grudnia 2017, 12:00
Marka CoolerMaster zaprezentowała słuchawki dla graczy MasterPulse White Edition. Charakteryzują się one wygodną konstrukcją i ciekawym wyglądem.
Gamingowy headset MasterPulse White Edition

Słuchawki dla graczy to kategoria sprzętu, który musi spełnić bardzo konkretne wymagania, a MasterPulse White Edition nie są tu wyjątkiem. Według producenta jego produkt zdecydowanie ma wszystko czego potrzeba. Jakość dźwięku, wytrzymałość oraz lekką, wygodną konstrukcję.

Dźwięk dla wymagających
Cooler Master deklaruje, że oprócz ciekawego designu MasterPulse White Edition oferują bardzo dobre brzmienie. Jest to spowodowane nie tylko dobrze separującymi nausznikami czy dość dużym, 44 milimetrowym przetwornikiem, ale też rozwiązaniu o nazwie Bass FX. Co to takiego? Zdejmując boczne panele słuchawek zmieniamy ich brzmienie - niskie tony są wówczas zdecydowanie bardziej słyszalne. Kiedy panele są na swoim miejscu dźwięk jest bardziej zrównoważony.

Nie tylko słuchawki
Każdy headset dla gracza to tak naprawdę dwa urządzenia. Bo poza słuchawkami są to także mikrofony. Na płaskim kablu znajdziemy też stosowny mikrofon. Możemy z niego skorzystać nie tylko wraz z komputerem, ale także w połączeniu ze smartfonem czy odtwarzaczem audio.

Wygodna użytkowania
W MasterPulse White Edition wyściełany miękkim materiałem pałąk, ma dopasowywać się do wielkości i kształtu głowy gracza. Podobnie wykończono nauszniki. Dzięki temu grając nawet długie godziny nie powinniśmy odczuwać dyskomfortu i wrażenia, że coś uciska nam głowę.

Słuchawki MasterPulse White Edition kosztują około 250 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto