A A A

Garmin-Asus A50 w T-Mobile

22 kwietnia 2010, 15:46
Garmin-Asus A50 w T-Mobile

Garmin-Asus, sojusz firm Garmin i ASUSTeK Computer Inc., ogłosił dziś, że wspólnie z amerykańską firmą telekomunikacyjną T-Mobile wprowadza Garmin-Asus A50 - pierwszy smartfon z systemem operacyjnym Android wyposażony w pełni zintegrowaną nawigację satelitarną Garmin.

- Nasza współpraca z T-Mobile pokazuje, że w branży telekomunikacyjnej na całym świecie rośnie zapotrzebowanie klientów na smartfony i usługi oparte o nawigacje satelitarne, a Garmin-Asus jest jedynym producentem smartfonów, który jest w stanie swoimi rozwiązaniami na to zapotrzebowanie odpowiedzieć - powiedział Benson Lin, wiceprezes i dyrektor naczelny ASUS  Personal Mobile Devices.

 

- Planujemy wprowadzić więcej urządzeń na rynki Stanów Zjednoczonych, Europy, Azji i Pacyfiku oraz Chin w 2010 roku, aby nasi klienci zainteresowani smarfonami z nawigacją satelitarną mieli z czego wybierać - dodał Benson Lin.

M10 w środku kryje procesor mający 600 Mhz i 512MB RAM (plus 4GB pamięci wewnętrznej), a także aparat 5 Mpix (bez flesza). Nie zabrakło także wyświetlacza o przekątnej 3.5". W Polsce dostępny jest odpowiednik A50 z systemem Windows Mobile 6.5.3 - Garmin-Asus M10.Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto