A A A

Garmin Forerunner 10

18 września 2012, 12:30
Garmin Forerunner 10

Garmin zaprezentował nowy sportowy zegarek Forerunner 10 – doskonałe rozwiązanie dla biegaczy niezależnie od ich poziomu zaawansowania.

Forerunner 10 został zaprojektowany nie tylko z myślą o zaawansowanych sportowcach. Producent zapewnia, że urządzenie doskonale sprawdzi się jako pomocnik początkującego biegacza i zmotywuje nawet tych najbardziej opornych. Wśród wielu przydatnych opcji zegarka, użytkownicy znajdą m.in. naliczanie osobistych rekordów, funkcje Virtual Pacer, która na bieżąco informuje, czy biegnie się szybciej, a także opcję bieg/chód, która za pomocą spersonalizowanych alarmów pokieruje zawodnika podczas treningu.

Forerunner 10 przyda się także po treningu. Po zakończonym biegu zegarek wyświetla podsumowanie, zawierające czas, dystans, średnie tempo, spalone kalorie, a także pobite rekordy. Urządzenie przechowuje i wyświetla siedem takich podsumowań, umożliwiając przegląd swoich tygodniowych osiągnięć.

Dane treningowe z Forerunner 10 można przesyłać do serwisu Garmin Connect, gdzie sportowcy mogą śledzić swoje wyniki i dzielić się osiągnięciami z innymi użytkownikami z całego świata. Dane są przedstawiane w postaci wykresów, grafik, statystyk oraz map topograficznych tras, a osobisty profil umożliwia wygodne przeglądanie wszystkich biegów i indywidualnych rekordów.

Warto także wspomnieć, że Forerunner 10 jest wodoodporny (do 50 metrów) i lżejszy niż inne zegarki sportowe Garmin. Wyposażony w bardzo czuły odbiornik GPS, szybko ustala aktualną pozycję nawet w najcięższych warunkach.

Forerunner 10 jest dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto 129 euro.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto