A A A

Garmin Forerunner 735XT – treningi i pomiar tętna na nadgarstku

13 maja 2016, 13:30
Forerunner 735XT to zegarek GPS do biegania i wielu innych dyscyplin sportowych, wyposażony również w funkcję treningów multisportowych. Jest najlżejszy z całej oferty zegarków multisportowych Garmin i monitoruje tętno 24/7 za pomocą technologii pomiaru tętna na nadgarstku.
Garmin Forerunner 735XT – treningi i pomiar tętna na nadgarstku

Zarówno podczas treningów, jak i startu w zawodach, zegarek monitoruje najistotniejsze parametry. Wbudowana technologia Elevate mierzy tętno na nadgarstku 24/7. Forerunner 735XT współpracuje również z pulsometrem na klatkę piersiową, co umożliwia rejestrowanie zaawansowanych parametrów dynamiki biegu3, takich jak: długość kroku, bilans czasu kontaktu z podłożem, odchylenie pionowe do długości kroku i inne.

Dla rowerzystów, pływaków i innych sportowców

Forerunner 735XT współpracuje z miernikiem mocy Vector montowanym na pedałach oraz całą linią urządzeń Varia, dbających o większe bezpieczeństwo rowerzysty na drodze. Zegarek charakteryzuje się klasą wodoszczelności 5 ATM (50 metrów). Zainstalowane funkcje pływackie do treningów na basenie i w otwartym akwenie wspierają pracę nad lepszymi wynikami. Podczas treningu multisportowego można łatwo, jednym przyciskiem przełączać monitorowane dyscypliny. W zegarku Forerunner 735XT znajdziemy również funkcje do takich dyscyplin sportowych jak: wędrówka, narciarstwo, trening siłowy, wioślarstwo2 i cardio.

Strava Live Suffer Score zmierzy intensywność treningów

Forerunner 735XT jako pierwszy zegarek ma fabrycznie zainstalowaną aplikację Strava Live Suffer Score. Suffer Score w oparciu o dane tętna użytkownika określa intensywność treningu. Aplikacja Strava Live Suffer Score jest dostępna dla wszystkich użytkowników urządzeń Garmin współpracujących z platformą Connect IQ, ale tylko ci korzystający ze Strava Premium mogą przeglądać swoje Suffer Score w serwisie Strava i porównywać swoje wyniki z wynikami innych użytkowników. Z platformy Connect IQ można bezpłatnie pobierać dodatkowe aplikacje, widgety, tarcze zegara i pola danych, aby dostosować zegarek do swojego stylu i wymagań treningowych.

Platforma społecznościowa Garmin Connect

Forerunner 735XT, sparowany ze zgodnym smartfonem, automatycznie przesyła dane do Garmin Connect, bezpłatnej platformy społecznościowej, na której użytkownicy mogą śledzić swoje treningi, analizować sen, brać udział w wyzwaniach online i zdobywać wirtualne odznaki za swoje osiągnięcia. Garmin Connect Insights, inteligentne wskazówki eksperckie, pomagają zrealizować zamierzone cele. Dzięki nim użytkownik dowie się również, jak wypada na tle osób o podobnym poziomie aktywności, co stanowi dodatkową motywację.

Połącz zegarek ze smartfonem

Dzięki funkcjom łączności można udostępnić swoją aktywność znajomym, aby śledzili ją na żywo, odbierać komunikaty audio na słuchawkach, sterować muzyką z telefonu i dzielić się zapisanymi aktywnościami na portalach społecznościowych. Dodatkowo na ekranie zegarka można przeczytać inteligentne powiadomienia z telefonu, zobaczyć kto do nas dzwoni, sprawdzić wiadomości tekstowe, alerty z kalendarza, portali społecznościowych i inne.

Forerunner 735XT działa na baterii do 14 godzin w trybie treningu i do 11 dni w trybie zegarka.

Osoby, które zakupią zegarek Forerunner 735XT, będą mogły korzystać bezpłatnie z serwisu Strava Premium przez okres 60 dni.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto