A A A

Garmin prezentuje smartwatche MARQ Performance Edition

24 września 2020, 07:30
Znamy parametry premierowych modeli.
Garmin prezentuje smartwatche MARQ Performance Edition

Cztery premiery

Premierowe smartwatche firmy Garmin to MARQ Driver, MARQ Adventurer, MARQ Aviator i MARQ Athlete - specjalistyczne modele przystosowane do potrzeb różnych użytkowników. W pamięci pierwszego z nich, przeznaczonego dla kierowców, zapisano aż 250 map torów wyścigowych, co ma pomóc rajdowcom osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Wbudowana funkcja timera umożliwia mierzenie czasu przejazdów oraz obliczanie ich średniej prędkości, a o wytrzymałość i bezpieczeństwo zadba pasek z gumy silikonowej i bezel powleczony węglową powłoką z elementami ceramicznymi.

Model Adventurer wyposażono w kompas z klasyczną żłobioną tarczą oraz w 46-milimetrowy bezel i kopertę ze szczotkowanego tytanu, za której stabilność odpowiada silikonowy pasek. Smartwatch zawiera m.in. czujnik temperatury.

MARQ Aviator zaprojektowano z myślą o pilotach - zegarek może pokazywać dwie dodatkowe strefy czasowe, a jego wygląd utrzymany jest w monochromatycznej stylistyce.

Ostatni model - Athlete - przystosowano do potrzeb sportowców. Informuje on o czasie niezbędnym do regeneracji użytkownika oraz przekroczonym pułapie tlenowym. Zegarek wyposażono m.in. w pulsometr.

 

Dla wymagających

Zegarki z serii Garmin MARQ Performance Edition to smartwatche luksusowe: cena modeli Driver, Adventurer, Aviator i Athlete wynosi kolejno 2500 euro, 1750 euro, 1950 euro i 1500 euro.

fot. Garmin


Paweł Bartoszewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto