A A A

Garmin prezentuje smartwatche MARQ Performance Edition

24 września 2020, 07:30
Znamy parametry premierowych modeli.
Garmin prezentuje smartwatche MARQ Performance Edition

Cztery premiery

Premierowe smartwatche firmy Garmin to MARQ Driver, MARQ Adventurer, MARQ Aviator i MARQ Athlete - specjalistyczne modele przystosowane do potrzeb różnych użytkowników. W pamięci pierwszego z nich, przeznaczonego dla kierowców, zapisano aż 250 map torów wyścigowych, co ma pomóc rajdowcom osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Wbudowana funkcja timera umożliwia mierzenie czasu przejazdów oraz obliczanie ich średniej prędkości, a o wytrzymałość i bezpieczeństwo zadba pasek z gumy silikonowej i bezel powleczony węglową powłoką z elementami ceramicznymi.

Model Adventurer wyposażono w kompas z klasyczną żłobioną tarczą oraz w 46-milimetrowy bezel i kopertę ze szczotkowanego tytanu, za której stabilność odpowiada silikonowy pasek. Smartwatch zawiera m.in. czujnik temperatury.

MARQ Aviator zaprojektowano z myślą o pilotach - zegarek może pokazywać dwie dodatkowe strefy czasowe, a jego wygląd utrzymany jest w monochromatycznej stylistyce.

Ostatni model - Athlete - przystosowano do potrzeb sportowców. Informuje on o czasie niezbędnym do regeneracji użytkownika oraz przekroczonym pułapie tlenowym. Zegarek wyposażono m.in. w pulsometr.

 

Dla wymagających

Zegarki z serii Garmin MARQ Performance Edition to smartwatche luksusowe: cena modeli Driver, Adventurer, Aviator i Athlete wynosi kolejno 2500 euro, 1750 euro, 1950 euro i 1500 euro.

fot. Garmin


Paweł Bartoszewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Firefox 82 do wzięcia
21 października 2020
Fundacja Mozilla przygotowała kolejną wersję swojej przeglądarki WWW.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto