A A A

GeForce GTX 1080 Ti od ZOTAC

13 marca 2017, 12:00
ZOTAC International zaprezentował karty graficzne ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti oparte na architekturze NVIDIA Pascal.
GeForce GTX 1080 Ti od ZOTAC

Karty ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti AMP Extreme i AMP Edition cechują się udoskonalonymi przez ZOTAC elementami. Począwszy od tradycyjnej wysokiej jakości komponentów sprzętowych, po unikalne cechy.

System oświetlenia kart graficznych ZOTAC SPECTRA LED zapewnia użytkownikom większe możliwości personalizacji kolorów i podświetlenia, oferując wybór z szerszego spektrum kolorów i nowych trybów oświetlenia. Układ chłodzenia Icestorm pochodzi z metalicznego ExoArmor wraz z metalową tylną płytą, która nie tylko chroni, ale i chłodzi delikatne komponenty. Wykorzystuje bezpośredni kontakt miedzianej płytki z rdzeniem oraz pozostałymi elementami generującymi ciepło dla osiągnięcia maksymalnej efektywności chłodzenia. Technologia FREEZE działa sprawniej niż kiedykolwiek, z większą tolerancją temperaturową i precyzyjniejszym pomiarem temperatury.

Karta ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti AMP Extreme jest wyposażona w potrójne 90 mm wentylatory z szerokimi łopatkami, natomiast ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti AMP Edition posiada dwa 100 mm wentylatory z szerokimi łopatkami. Oba modele posiadają 16 + 2 fazy zasilania, aby bardziej wydajnie i efektywnie dystrybuować moc zapewniającą wyjątkową stabilność.

Aplikacja Firestorm jest stale aktualizowana, aby zapewnić dostęp do najnowszych funkcji zarówno dla istniejących jak i nowych kart graficznych. Użytkownicy mogą dostosować kolor, jasność oraz styl oświetlenia karty graficznej za pomocą kilku kliknięć myszką. Ustawienia wydajności-podkręcania oraz pracy wentylatora są łatwe do kontrolowania dzięki przyjaznemu dla użytkownika interfejsu z indywidualnym sterowaniem dla każdej karty graficznej w dowolnej konfiguracji SLI.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto