A A A

GeForce NOW - ruszają otwarte testy

8 stycznia 2018, 11:10
Rozpoczyna się okres otwartych testów wersji beta usługi strumieniowania gier GeForce NOW, która jest zgodna z większością komputerów biurkowych i laptopów z systemem Windows. Do tej pory usługa była dostępna w formie zamkniętych testów prowadzonych od zeszłego lata, zdobywając w tym okresie bardzo dobre opinie wśród odbiorców.
GeForce NOW - ruszają otwarte testy

Usługa GeForce NOW pozwala graczom korzystać z gier oferowanych w wielu sklepach cyfrowych. Od dziś jest to również katalog gier z platformy Uplay, czyli tytułów dla komputerów PC wydawanych przez firmę Ubisoft.

„Jesteśmy zachwyceni możliwością zaoferowania dostępu do gier PC z platformy Uplay, takich jak Tom Clancy's Rainbow Six Siege graczom, którzy nie dysponują wydajnymi komputerami. Od teraz nasze gry są dostępne dla znacznie większej liczby użytkowników komputerów PC i Mac", powiedział Chris Early, wiceprezes ds. współpracy partnerskiej i przychodów w firmie Ubisoft. „NVIDIA stworzyła wysokiej jakości rozwiązanie, które pozwala strumieniować najlepsze tytuły z franczyz Ubisoft".

GeForce NOW daje graczom swobodę korzystania z gier PC w wysokiej jakości praktycznie gdziekolwiek. Dzięki tej usłudze, użytkownicy komputerów PC lub Mac mogą łączyć się z superkomputerami w chmurze obliczeniowej, która pozwala na strumieniowanie gier w rozdzielczości 1080p nawet z jakością 120 kl./s.

Ponieważ obliczenia są realizowane w centrach danych NVIDIA, gracze mogą grać w najnowsze tytuły dla komputerów PC z maksymalnymi ustawieniami i wysoką płynnością nawet na komputerach wyposażonych w mało wydajne zintegrowane karty graficzne.

Wystarczy połączyć usługę GeForce NOW z własną biblioteką gier z popularnych platform, takich jak Uplay czy Steam, i zacząć rozgrywkę. Przewidziano także możliwość bezpośredniej instalacji gier „free to play".

GeForce NOW pozwala szybko rozpocząć grę, ponieważ wszystkie czynności obsługowe są realizowane bez interwencji gracza. Łatki i aktualizacje sterowników są instalowanie automatycznie, a ponadto system obsługuje zapisy gry w chmurze, pozwalając na granie na różnych platformach.

Usługa GeForce NOW jest regularnie aktualizowana. Wprowadzane są nowe usprawnienia, nowe gry i obsługa dodatkowych centrów danych, w tym uruchomionego właśnie w Amsterdamie już dziesiątego centrum GeForce NOW.

Dostępność

Publiczna wersja beta usługi GeForce NOW jest obecnie dostępna dla komputerów biurkowych i laptopów w większości regionów Ameryki Północnej i krajach Europy. Aplikacja GeForce NOW jest dostępna w językach angielskim, francuskim i niemieckim, a gry w usłudze są dostępne w wielu różnych wersjach językowych. Wśród z nich znalazły się m.in. PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS, Arma 3, Garry's Mod i Fortnite.

ZAPISY DO WERSJI BETA


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto