A A A

Gembird prezentuje designerskie myszki

22 stycznia 2014, 13:45
Gembird prezentuje designerskie myszki

Firma Gembird, dostawca akcesoriów komputerowych poszerzyła swoją ofertę o nowe myszki optyczne - modele Gembird MUS-U-004-G oraz MUS-U-004-O.

Myszka jest jednym z podstawowych akcesoriów komputerowych. Użytkownicy korzystają z niej zarówno w domu jak i w pracy. Właśnie dlatego, tak ważne jest, aby produkty z tej grupy były ergonomiczne. Ponadto powinny dobrze działać na różnych powierzchniach, gdyż użytkownicy coraz częściej odchodzą od biurek i korzystają z laptopa np. na kanapie. Nie tylko wygoda użytkowania ma duże znaczenie dla klientów. Również design jest bardzo istotny. Obecnie komputery czy laptopy charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem. Myszka, która z nimi współpracuje powinna być więc równie estetyczna.

Produkty Gembird to 3-przyciskowe myszy optyczne z kółkiem. Wyposażone są w czujnik optyczny o rozdzielczości 1000 dpi. Jest to optymalna precyzja wskaźnika zarówno dla warunków domowych jak i biurowych. Są one odpowiednio wyprofilowane, dzięki czemu wygodnie leżą w dłoni. Również lekka waga – 50 g, zwiększa komfort użytkowania. Urządzenia sprawnie poruszają się na różnych powierzchniach. Ponadto są dedykowane osobom praworęcznym i leworęcznym. Do poprawnego działania nie wymagają instalowania żadnych sterowników, wystarczy je podłączyć do portu USB.

Akcesoria holenderskiego producenta wykonane są z wysokiej jakości czarnego plastiku. Wierzchnia część jest lakierowana i urozmaicona – w modelu Gembird MUS-U-004-G zielonymi, a w modelu Gembird MUS-U-004-O pomarańczowymi obwódkami.

Urządzenia Gembird MUS-U-004-G i Gembird MUS-U-004-G dostępne są w ofercie dystrybutora - firmy Impakt. Sugerowana cena detaliczna dla każdego modelu to 12,99 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto