A A A

Genesis - mysz dla prawdziwych snajperów

21 listopada 2016, 13:30
Obecnie rywalizacja w sieci coraz rzadziej sprowadza się do radosnego biegania po planszy, a kluczem do wygranej jest nie tylko szybkość działania i inteligentne planowanie własnych ruchów, ale także precyzja. I tu pojawia się nowa mysz Genesis: GX58.
Genesis - mysz dla prawdziwych snajperów

W takich grach jak Counter-Strike: Global Offensive często trzeba dokładnie wcelować się w rywala, w czym może przeszkadzać zbyt wysokie DPI. Jeśli jednak wcześniej grało się właśnie na takim poziomie, ciężko szybko zmienić czułość myszki na odpowiednio niski pułap. Tu z pomocą ma przyjść zastosowany w GX58 przycisk snajperski, obniżający znacząco DPI i pozwalający na oddanie dokładnie wymierzonego strzału.

Pięć sposobów na wygraną

Oczywiście prócz przycisku snajperskiego w gryzoniu Genesis istnieje możliwość klasycznej zmiany DPI. GX58 posiada pięć poziomów czułości, z czego najwyższy z nich ma wartość 4000. O tym, jaki poziom DPI jest aktualnie ustawiony, gracza informuje podświetlenie LED.

Nowe serducho

Spore opcje dostosowywania czułości do własnych potrzeb na nic się zdadzą bez dokładnego sensora. Ten w GX58 to zmodyfikowany sensor optyczny Avago 3050L, mający zapewnić lepszą szybkość śledzenia, maksymalną akcelerację i szybkość przetwarzania danych.

Mysz w pełni Twoja

Dobry gryzoń dla graczy powinien charakteryzować się także dużymi możliwościami konfiguracyjnymi. Produkt Genesis pozwala na tworzenie własnych makr i profili, poza tym posiada również osiem programowalnych przycisków. Do tego dochodzi wewnętrzna pamięć myszki, umożliwiająca zapisanie własnych ustawień i korzystanie z nich niezależnie od tego, do jakiego komputera podepniemy mysz.

Dobrze leży w dłoni

Ostatnim, bardzo ważnym elementem w przypadku myszki jest kształt i wygoda, jaką niesie ze sobą jej użytkowanie. Stąd w GX58 znalazła się m.in. podpórka na kciuk po lewej stronie i opcja regulowania wagi od 112 g do 145 g - w spodniej części myszki, pod pokrywą, znajdują się bowiem trzy ciężarki o wadze 11 g każdy. Spód gryzonia pokryty jest także gumowaną powierzchnią, by gracz nie musiał martwić się, że urządzenie będzie się ześlizgiwać.

Mysz GX58 kosztuje około 99 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Nissan również elektryczny
30 listopada 2021
Japońska firma zainwestuje w ciągu pięciu lat prawie 18 miliardów dolarów w produkcję e-pojazdów.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto