A A A

Genius SW-HF5.1 4800 - małe kino domowe

28 października 2013, 17:07
Genius SW-HF5.1 4800 - małe kino domowe
Genius wprowadza na rynek nowy, sześciokanałowy zestaw głośników Hi-Fi. SW-HF5.1 4800 cechuje się mocą wyjściową 125W RMS oraz drewnianą obudową. Zestaw wyróżniają: subwoofer o dużej mocy oraz panel LCD umożliwiający łatwą konfigurację.

Komplet składa się z subwoofera o mocy 45W, wyposażonego w membranę o średnicy 6,5 cala oraz pięciu satelit o mocy 16W każda. Pasmo przenoszenia głośników zawiera się w przedziale 40Hz-20kHz, a stosunek sygnału do szumu wynosi 90dB.

Z przodu subwoofera znajduje się wyświetlacz LED oraz panel sterujący. Za jego pomocą można zmienić poziom głośności (również na poszczególnych kanałach), wyciszyć dźwięk, lub wybrać urządzenie, z którego będzie on odtwarzany.

SW-HF5.1 4800 ma sprawdzić się zarówno podczas oglądania filmów, grania, jak i słuchania muzyki. Z tyłu znajdują się złącza RCA, do których można podłączyć np. odtwarzacz DVD, telewizor czy konsolę do gier.

W komplecie z głośnikami znajduje się również pilot, który umożliwi zdalną kontrolę nad zestawem. Za jego pomocą możliwa jest m.in. zmiana poziomu głośności, całkowite wyciszenie dźwięku oraz wybór jednego z trzech źródeł sygnału.

Waga całego zestawu wynosi 9,2 kg.

Głośniki Genius SW-HF5.1 4800 posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 319 PLN brutto.

Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto