A A A

Getac Z710 pancerny tablet z Androidem

13 lutego 2013, 13:19
Getac Z710  pancerny tablet z Androidem

Getac wprowadził do sprzedaży pierwszy w swojej ofercie tablet działający pod kontrolą systemu Android. Mały i lekki tablet Z710 jest poręczny, a równocześnie, podobnie jak inne sprzęty z rodziny Getac, niezwykle wytrzymały.

Tablet Z710, jak wszystkie produkty Getac, zapewnia ponadprzeciętną odporność na uszkodzenia mechaniczne (m.in. upadki z wysokości 180 cm), wstrząsy, wibracje oraz szczelność na poziomie IP65, która zapewnia ochronę przed strumieniem wody i pyłem. Dodatkową ochronę stanowi wzmocniona obudowa.

Urządzenie stworzono z myślą o szerokim gronie odbiorców i rozległym zakresie zastosowań. Producent kieruje sprzęt m.in. do branży logistycznej, przy organizacji produkcji, dla pracowników terenowych oraz służb mundurowych. Wytwórca przewidział także możliwość instalacji urządzenia w pojazdach dzięki dedykowanej stacji dokującej.

Jak zapewnia producent - wytrzymała bateria pozwala zabrać tablet w długą podróż z dziećmi i zapewnić rozrywkę np. wyświetlając bajki. Na urządzenie można wylać dziecięcy soczek i następnie opłukać go wodą. Można go bez obaw upuścić, zasypać piaskiem i dalej będzie działać bez zarzutu. Podczas rodzinnych wycieczek oraz pikników doskonale przyda się również zintegrowany aparat fotograficzny z matrycą 5 Mpix i funkcją auto focus.

Najwrażliwszym elementem tabletów jest zwykle ekran. Dlatego producent zwrócił szczególną uwagę na jego właściwe zabezpieczenie. Opracowana specjalnie dla tego produktu technologia LumiBond stanowi połączenie rozwiązań technicznych Gorilla Glass, pojemnościowego panelu dotykowego oraz OCR (Optical Clear Resin). Ekran reaguje na dotyk, a jego obsługę ułatwia również dołączony rysik. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że tablet może być obsługiwany w rękawiczkach, zwłaszcza biorąc pod uwagę zimową aurę za oknem. Zastosowane powłoki antyodblaskowe Getac QuadraClear zapewniają wysoką czytelność ekranu niezależnie od pogody i doświetlenia otoczenia.

Tablet standardowo wyposażony jest w moduł GPS SiRFstarIV, ale dostępne są również konfiguracje z czytnikiem kodów kreskowych 1D/2D, czytnikiem RFID i modemem 3G. Producent przygotował także pełną gamę akcesoriów: od pokrowców, przejściówek na RS-232/USB po dedykowane stacje dokujące biurowe oraz przeznaczone do montażu w pojazdach.

Z710 mierzy 21,7x14,2x2,7 cm i waży 0,8 kg.

Cena: 3 325 zł netto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto