A A A

Ghost Recon Wildlands - darmowy weekend i premiera trybu PvP

10 października 2017, 07:10
Firma Ubisoft ogłosiła, że Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands będzie dostępne bezpłatnie przez cały weekend 12-15 października na PlayStation4, Xbox One i Windows PC. Dodatkowo dzięki dostępowi do całej zawartości podstawowej gry gracze zyskają szansę na poznanie nowej bezpłatnej aktualizacji PvP.
Ghost Recon Wildlands - darmowy weekend i premiera trybu PvP

Nowi gracze będą mogli zacząć pobierać grę już dziś, 9 października, przez Uplay PC. Oprócz bezpłatnego weekendu oferować będziemy także 50% rabat na wszystkie edycje gry. Osoby, które zakupią pełną wersję gry, zachowają postępy osiągnięte w trakcie bezpłatnego weekendu.

W nowym trybie PvP Ghost War dwie grupy graczy biorą udział w deathmatchach drużynowych czterech na czterech (4v4) w podobny taktyczny sposób, jak w podstawowej wersji gry, gdzie strategia jest równie ważna jak umiejętności. Używając jednej z dwunastu różnorodnych klas, z których każda posiada własną charakterystykę, broń, profity i opcje personalizacji, gracze będą walczyli z wrogiem na ośmiu niepowtarzalnych mapach. Ghost War zawierać będzie także nowe mechaniki PvP, takie jak ogień zaporowy i markery dźwiękowe, gwarantujące realistyczny, wojskowy, strategiczny, drużynowy tryb dla wielu graczy.

Dodatkowo zespół producencki planuje rozszerzyć tryb PvP, dodając nowe klasy, mapy i tryby w ciągu kolejnych kilku miesięcy, jednocześnie przez cały czas pracując nad aktualizacjami balansu i jakości. Wszystkie nowe mapy i tryby będą bezpłatne dla wszystkich graczy. Nowe klasy będą mogły zostać odblokowane za kredyty prestiżu zdobywane poprzez dokonywanie postępów, a także będą dostępne bezpłatnie w jednotygodniowym wczesnym dostępie dla wszystkich posiadaczy przepustki sezonowej Ghost Recon Wildlands.

Wyprodukowane przez Ubisoft Paris, Tom Clancy`s Ghost Recon Wildlands to wojskowa strzelanka, którą można w całości ukończyć, grając w trybie współpracy dla czterech graczy lub w pojedynkę. Gracze mają całkowitą dowolność kończenia misji tak, jak zechcą, i oglądania, jak świat reaguje na ich akcje.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPodatek dla YouTuberów
29 stycznia 2022
Twórcy prowadzący kanały w serwisie YouTube zapłacą podatek od przychodów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto