A A A

Giga Sound MX-HS8000 - futurystyczne hi-fi

8 lipca 2014, 11:20
Na sklepowych półkach pojawił się właśnie najnowszy zestaw audio dla miłośników głośnego grania i mocy - Samsung Giga Sound MX-HS8000 o futurystycznym wyglądzie.
Giga Sound MX-HS8000 - futurystyczne hi-fi

Z 2.2 kanałów potężnego zestawu Giga Sound popłynie głośny i wyraźny dźwięk o łącznej mocy (RMS) 2300W. Sama moc subwoofera (RMS) osiąga powalające 550W. Jakość dźwięku zagwarantuje znana autorska technologia Samsung Crystal Amplifier Plus, która dwukrotnie filtruje źródło dźwięku minimalizując jego wszelkie zniekształcenia. Dodatkowo, model MX-HS8000 został wyposażony w funkcje Giga Sound oraz Power Bass. Działanie ich obu sprawi że basy będę głębsze i bogatsze.

Najnowszy zestaw Giga Sound, połączymy także bezprzewodowo z telewizorami Samsung*, dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz funkcji TV Sound Connect. Dzięki temu dźwięk filmu nabierze zupełnie nowego wymiaru. Z kolei dedykowany Tryb Piłkarski pozwoli nam przeżywać mecze dosłownie jak na trybunach największych stadionów świata. Nowy zestaw audio Samsung umożliwi konwersję płyt Audio CD do formatu MP3, z kolei port USB pozwoli na nagrywanie naszych ulubionych audycji radiowych na zewnętrzną pamięć.

Zestaw audio Samsung Giga Sound MX-HS8000 dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej: 4499 PLN

Odtwarzane nośniki i formaty: CD, MP3, WMA.

-----

*Funkcja dostępna w wybranych modelach TV Samsung

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto