A A A

Gigabyte Aivia M8600 uhonorowana nagrodą iF Product Design 2012

8 listopada 2011, 08:54
Gigabyte Aivia M8600 uhonorowana nagrodą iF Product Design 2012

Gigabyte, producent płyt głównych i kart graficznych, poinformował, że bezprzewodowa mysz dla graczy Aivia M8600 otrzymała nagrodę iF Product Design 2012.

Aivia M8600 to pierwsza na świecie mysz dla graczy z baterią mającą zapewniać do 100 godzin pracy bez konieczności ładowania. Wygląd gryzonia nawiązuje do samolotów myśliwskich wykonanych w technologii Stealth. Dzięki zmniejszonemu poborowi energii, każda z dwóch litowo-jonowych baterii zapewnia 50 godzin działania. Dodatkowo, system szybkiej wymiany baterii pozwala użytkownikowi na wymianę akumulatora w niespełna 2 sekundy – mniej więcej tyle czasu zajmuje naładowanie pistoletu. Wielofunkcyjna stacja dokująca nie tylko ładuje akumulatory, ale także zapewnia bezprzewodową łączność. Ponadto gracze mogą używać myszy również w trybie przewodowym. Obie baterie mogą ładować się jednocześnie, jedna w stacji dokującej i druga w myszy podłączonej kablem.

Bezprzewodowa transmisja danych odbywa się z częstotliwością 1000Hz. Mysz wykorzystuje zaawansowany silnik definiowania makr GHOST. Rozbudowane oprogramowanie w połączeniu z 32KB wbudowanej pamięci pozwala na zapisanie nawet pięciu profili. Mysz jest wyposażona w 13 przycisków, w tym 10 programowalnych. Dzięki rozmieszczeniu przycisków po obu stronach obudowy mysz, z M8600 mogą swobodnie korzystać zarówno prawo jak i leworęczni gracze. Niewątpliwym plusem tego modelu jest także sensor laserowy Twin-eye, mający gwarantować wysoką precyzję, wysoką szybkość działania oraz obniżony pobór energii.

Więcej informacji na temat produktów Gigabyte można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto