A A A

Gigabyte Aivia Uranium - bezprzewodowa mysz gamingowa

17 października 2013, 13:10
Gigabyte Aivia Uranium - bezprzewodowa mysz gamingowa

Gigabyte prezentuje nowy zestaw dla graczy – mysz Aviva Uranium z zewnętrzną stacją GHOST Macro Station wyposażoną w wyświetlacz OLED.

Mysz Gigabyte Aivia Uranium została stworzona przede wszystkim z myślą o graczach. Wysokiej jakości sensor laserowy twin-eye o rozdzielczości 6500 DPI zapewnia najwyższą precyzję w trakcie grania. Ponadto specjalnie zaprojektowana obudowa, wykonana z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje wysoki komfort w trakcie wielogodzinnych sesji przed komputerem. Do powyższych zalet należy dodać jeszcze wbudowaną pamięć, pozwalającą na zapisywanie makr, zewnętrzny system monitorowania pracy myszy GHOST Macro Station oraz długi czas pracy bez konieczności ładowania baterii.

Technologia GamePlay

GamePlay to opatentowana przez Gigabyte technologia, będąca częścią silnika GHOST, która gwarantuje stabilną i szybką (opóźnienia ograniczone do minimum) komunikację bezprzewodową pomiędzy myszką a komputerem. Dzięki temu Aivia Uranium oferuje częstotliwość odświeżania na poziomie 1000 Hz (czas reakcji nie przekraczający 1 ms), co jest wartością porównywalną do osiągów urządzeń przewodowych.

GHOST Macro Station

GHOST Macro Station to system informowania o statusie myszy. Na wbudowanym wyświetlaczu OLED na bieżąco aktualizowane są dane dotyczące DPI, częstotliwości odświeżania, aktywnego profilu oraz poziomu naładowania baterii. GHOST Macro Station pozwala także na sprawne i wygodne ładowania akumulatorów myszy.

GHOST Macro Station oferuje również bezprzewodowe zapisywanie i edytowanie makr. System taki umożliwia swobodną zmianę ustawień myszy nawet w trakcie grania.

Mysz Aviva Uranium dostępna jest w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 359 zł. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto