A A A

Gigabyte GV-N970IXOC-4GD – kompaktowa karta graficzna

21 listopada 2014, 13:30
Gigabyte, producent podzespołów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych dla graczy, poinformował o rozszerzeniu swojej oferty o nową, kompaktową kartę graficzną - GV-N970IXOC-4GD.
Gigabyte GV-N970IXOC-4GD – kompaktowa karta graficzna

Model ten wyposażono w GPU NVIDIA GeForce GTX 970 oraz 4 GB szybkiej pamięci GDDR5. Jednak tym, co wyróżnia produkt Gigabyte na tle rozwiązań konkurencyjnych jest autorski projekt płytki PCB, która została znacznie skrócona względem konstrukcji referencyjnej. Długość całej karty graficznej to zaledwie 17 cm. Dzięki temu GV-N970IXOC-4GD idealnie sprawdzi się w niewielkich komputerach typu SFF (small form factor).

Na uwagę zasługuje również specjalnie zaprojektowany system chłodzenia składający się z rozbudowanego radiatora, trzech ciepłowodów (2x8 mm plus 1x6 mm) oraz cichego wentylatora (poziom generowanego hałasu w trakcie obciążenia to 26,8 dB). Do poprawnego działania GV-N970IXOC-4GD wymagane jest podłączenie kabla zasilającego ze standardową, 8-pinową wtyczką.

Najnowszy produkt Gigabyte jest także w pełni zgodny z technologią Flex Display, umożliwiającą prostą i szybką budowę systemów wielomonitorowych, zgodnych ze standardem 4K.

Karta graficzna GV-N970IXOC-4GD jest już dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 1369 złotych. Produkt objęty jest 36-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto