A A A

Gigabyte GV-N98TWF3OC-6GD dostępny w sprzedaży

1 września 2015, 10:00
Gigabyte wprowadził do sprzedaży kolejną kartę graficzną bazującą na GPU NVIDIA GeForce GTX 980 Ti - GV-N98TWF3OC-6GD.
Gigabyte GV-N98TWF3OC-6GD dostępny w sprzedaży

Model ten, oprócz jednego z najszybszych na rynku procesorów graficznych, wyposażony jest również w 6 GB szybkiej pamięci GDDR5 oraz autorski system chłodzenia WINDFORCE 3X wspierany przez technologię Heat Pipe Direct Touch (HDT). Dodatkowy atut produktu Gigabyte to fabryczny overclocking - w trybie OC GPU pracuje z częstotliwością bazową wynoszącą 1102 MHz (boost 1190 MHz).

Ponadto karta graficzna GV-N98TWF3OC-6GD oferujesz szeroki zestaw wyjść wideo (Dual-link DVI-I, Dual-link DVI-D, HDMI oraz 3x Display Port), co w połączeniu z technologią Flex Display pozwala na podłączenie do komputera kilku monitorów jednocześnie. Plusem produktu są także wysokiej jakości komponenty, zgodne ze standardem Ultra Durable VGA.

Karta graficzna GV-N98TWF3OC-6GD jest już dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 3079 zł. Produkt objęty jest 36-miesięcznym okresem gwarancyjnym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto