A A A

Gigabyte GeForce GTX 680

26 marca 2012, 08:43
Gigabyte GeForce GTX 680

Gigabyte, producent płyt głównych i kart graficznych zaprezentował nową kartę graficzną - GV-N680D5-2GD-B.

Model ten zbudowano w oparciu o GPU GeForce GTX 680, który wykonany został w wymiarze technologicznym 28nm. Najnowszy procesor graficzny NVIDIA składa się z 1536 rdzeni CUDA i zapewnia pełną obsługę szybkich pamięci GDDR5. Gigabyte GV-N680D5-2GD-B oferuje również wsparcie dla standardów Microsoft DirectX 11 i PCI-Express 3.0 oraz technologii NVIDIA 3D Vision Surround, 3D Vision, PhysX i 3-way SLI.

Dodatkowym plusem debiutującego produktu jest zaimplementowana, innowacyjna technologia GPU Boost, która odpowiada za dynamiczne podbijanie zegara rdzenia GPU, co przekłada się na automatyczny wzrost wydajności. Producent zapewnia, że połączenie tych wszystkich elementów sprawia, że GV-N680D5-2GD-B to jedna z najszybszych na świecie kart graficznych wyposażonych w pojedynczy GPU.

Więcej informacji na temat Gigabyte GV-N680D5-2GD-B można znaleźć na stronie producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto