A A A

Gigabyte GeForce GTX 780 Ti w wersji GHz Edition

28 stycznia 2014, 07:46
Gigabyte GeForce GTX 780 Ti w wersji GHz Edition
Gigabyte wprowadził do sprzedaży nową wersję karty graficznej bazującej na GPU NVIDIA GeForce GTX 780 Ti - czyli GV-N78TGHZ-3GD. GV-N78TGHZ-3GD.

Model ten wyróżnia się przede wszystkim bardzo wysokim, fabrycznym overclockingiem - GPU pracuje z częstotliwością 1150 MHz w trybie Boost (w wersji referencyjna wartość ta wynosi 928 MHz). Ponadto karta wyposażona jest w czarny backplate z oznaczeniem serii – GHz Edition. Na uwagę zasługuje również rozbudowana, ośmiofazowa sekcja zasilania, która gwarantuje stabilną pracę przy tak wysokich zegarach. Za skuteczne odprowadzanie ciepła z karty graficznej odpowiada dobrzy już znany system chłodzenia WINDFORCE 3X. Oprócz tego GV-N78TGHZ-3GD zapewnia pełne wsparcie dla najpopularniejszych technologii i standardów, w tym NVIDIA PhysX, NVIDIA SLI, GPU Boost 2.0 czy TXAA.

Warto wspomnieć także o najnowszej odsłony technologii NVIDIA GPU BOOST 2.0 oraz oprogramowania Gigabyte OC GURU II, które pozwala na szerokie opcje overclockigu karty GV-N78TGHZ-3GD. Za pomocą dołączonej aplikacji użytkownicy mogą monitorować i zmieniać zegary rdzenia oraz pamięci, prędkość obrotową wentylatorów, napięcia oraz ustawiać zadaną moc. Wszystkie te funkcje dostępne są z poziomu prostego i intuicyjnego interfejsu użytkownika.

Karta graficzna GV-N78TGHZ-3GD jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 2759 zł. Produkt objęty jest 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
Toljusz
15 lutego 2014, 18:36
Akurat z GTX-ów 780 i tak bezkonkurencyjny pozostaje chyba póki co Poseidon, choćby z uwagi na samo hybrydowe chłodzenie, które daje ogromny potencjał podkręcania.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto