A A A

Gigabyte przedstawia płyty główne z chipsetem X99

21 sierpnia 2014, 14:30
Już wkrótce na rynku pojawi się nowa generacja topowych procesorów Intel Haswell-E, a w raz z nią płyty główne z chipsetem X99 i nowym złączem procesora 2011.
Gigabyte przedstawia płyty główne z chipsetem X99

Gigabyte X99 Gaming G1 WiFi

Propozycja dla wymagających graczy. Płyta posiada najwyższej jakości układ dźwiękowy AMP-UP Audio i sieciowy Killer E2200. Zasilaniem procesora zajmuje się 8-fazowa sekcja z solidnym radiatorem. Na płycie znalazło się osiem banków pamięci, które obsługują 4-kanałowe zestawy DDR4.

Gigabyte X99 UD7 WiFi

Topowa konstrukcja dla entuzjastów. Chipset Intel X99 obsługuje osiem gniazd SATA 6 Gb/s oraz po jednym SATA Express i M.2. Karty rozszerzeń można montować w czterech złączach PCI-Express 3.0 x16 i trzech PCI-Express 2.0 x1

Gigabyte X99 SOC Force

Płyta główna dla fanów overclockingu. Wyposażona w punkty pomiarowe napięć zasilających, wyświetlacz diagnostyczny, a także różnego rodzaju przyciski i przełączniki - w tym także ułatwiające zmianę taktowania.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto