A A A

Gigantyczna nawigacja z Androidem, ekranem IPS i rejestratorem

5 stycznia 2018, 12:00
NavRoad Movio 3 to 7-calowa nawigacja posiadająca wbudowany rejestrator z ruchomym obiektywem 1080p oraz wysokiej jakości ekran IPS. Movio 3 pracuje pod kontrolą Androida 6.0, dzięki czemu można na nim zainstalować swoje ulubione aplikacje zgodne z tym systemem.
Gigantyczna nawigacja z Androidem, ekranem IPS i rejestratorem

Centralnym elementem Movio 3 jest wydajny 64-bitowy procesor, którego 4 rdzenie taktowane są częstotliwością 1,3 GHz. Dzięki niemu oraz 1GB pamięci RAM DDR3 oraz 8GB wewnętrznej pamięci Flash, najnowsza nawigacja NavRoad zapewnia najwyższą stabilność i płynność działania. - Jednak dla większości z nas to nie wbudowana elektronika, ale raczej ekran decyduje o wygodzie korzystania z nawigacji - mówi Łukasz Gruszka, dyrektor marki NavRoad - dlatego też Movio 3 wyposażyliśmy w 7-calowy ekran IPS o podwyższonej jasności wynoszącej aż 350 nitów. Dzięki takim parametrom urządzenie zapewnia żywy i ostry obraz oraz szerokie kąty widzenia. - A jak mówi stare powiedzenie: duży może więcej... dlatego Movio sprawdzi się świetnie nie tylko a aucie osobowym czy dostawczym, ale również w autobusie czy ciężarówce - dodaje Gruszka.

NavRoad Movio 3 jest gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka, bowiem preinstalowano w nim dokładne mapy Polski mapFactor. Są one objęte dożywotnią aktualizacją oraz możliwością bezpłatnego rozszerzenia o dowolne kraje z całego świata. Co więcej, dzięki temu, że urządzenie bazuje na popularnym systemie Android, nic nie stoi na przeszkodzie by zainstalować popularnej aplikacje takie jak Google Maps, AutoMapa, Yanosik czy Sygic.

Ruchomy, 6-warstwowy szklany obiektyw rejestratora oraz nowoczesny sensor optyczny OmniVision, pozwalają zapisywać doskonałej jakości materiał filmowy o rozdzielczości 1080p (przy 30 klatkach na sekundę), w każdych warunkach oświetlenia, nawet po zmroku. Wbudowany akcelerometr (G-sensor) zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, dzięki niemu bowiem kamera jest w stanie wykryć gwałtowny ruch samochodu w wyniku wypadku czy kolizji, automatycznie zabezpieczając aktualnie nagrywany plik przed usunięciem.

NavRoad Movio 3 zapewnia bezprzewodową łączność Wi-Fi, Bluetooth oraz transmiter FM, który pozwala na przeniesienie dźwięków z nawigacji do głośników samochodowych.

Sugerowana cena detaliczna: 499 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto