A A A

Gioteck - kontroler zaprojektowany przez graczy

27 lutego 2014, 07:50
Impakt wprowadził na polski rynek bezprzewodowy kontroler dla graczy marki Gioteck. Konstrukcja gamepada powstała w oparciu o doświadczenia graczy i dedykowana jest użytkownikom konsol PS3.
Gioteck - kontroler zaprojektowany przez graczy

Gamepad Gioteck GC-2 to urządzenie zaprojektowane przez graczy dla graczy, które zostało zaopatrzone w 2 silniki, odpowiedzialne ze efekt wibracji (Vibration Feedback) oraz funkcję Turbo. Ta ostatnia służąca do auto-powtarzania ma idealnie sprawdzić się w grach wymagających strzelania.

Bezprzewodowy zestaw pracuje na częstotliwości 2,4 GHz, a jego zasięg wynosi 10 m. Aby wydłużyć czas pracy urządzenia, wyposażono je w tryb oszczędzania energii (Auto Powersave), który załącza się po 5 minutach braku aktywności.

Czuły oraz precyzyjny pad przystosowany jest do współpracy z platformą PS3. Ciekawy design oraz dobrej jakości materiały z jakich wykonano pad sprawiają, że produkt Gioteck może być ciekawą propozycją na rynku kontrolerów dla graczy.

Cenę detaliczną produktu ustalono na 136 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
dzujo
27 lutego 2014, 09:34
fajny sprzęt dla grających, ale nie zwala z nóg. ścierka i tyle
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto