A A A

Głośnik Harman Kardon Citation 200

15 września 2020, 08:30
Bezprzewodowy, przenośny głośnik z uchwytem: Harman Kardon Citation 200
Głośnik Harman Kardon Citation 200

<h1>Komunikacja w pełni bezprzewodowa</h1>

 

Głośnik firmy Harman pozwala transmitować dźwięk strumieniowo za pośrednictwem Wi-Fi lub Bluetooth (co najmniej 4.2), a wbudowany akumulator o pojemności 4800 mAh zapewnia 8 godzin pracy na jednym ładowaniu. Do zestawu dołączona jest stacja zasilająca, która pozwala na dalsze korzystanie ze sprzętu. Urządzenie wyposażono też w port USB-C. Konstrukcja jest odporna na drobne zachlapania, sprawdzi się więc również w terenie.

Głośnik potrafi też komunikować się z podobnej klasy sprzętem, wobec czego może pełnić rolę uzupełnienia zestawu audio. Urządzeniem możemy sterować za pośrednictwem smartfona lub głosowo, a o stanie mikrofonów informują nas głośniki na obudowie.

W obudowie kryją się dwa przetworniki – wysokotonowy o średnicy 25 mm oraz 120-milimetrowy niskotonowy. Moc wyjściowa wynosi 50 W. Sprzęt ma wymiary 165x210x165 mm, a jego masa to 2,8 kg. Sugerowana przez producenta cena – 1600 zł.

fot. Harman


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto