A A A

Głośnik Marshall Stanmore

14 grudnia 2013, 10:00
Głośnik Marshall Stanmore

Na polskim rynku zadebiutował bezprzewodowy głośnik Marshall Stanmore - ciekawa propozycja dla fanów dźwięku.

Marshall jest marką znaną w muzycznym świecie. Wzmacniacze elektroakustyczne brytyjskiego producenta cieszą się dużą estymą wśród zawodowych muzyków. Pete Townshend, Ritchie Blackmore, Eric Clapton czy Jimi Hendrix to tylko niektórzy wirtuozi gitary, którzy sięgali po kultowe urządzenie. Marshall Amplification po pięćdziesięciu latach obecności wyłącznie na profesjonalnym rynku muzycznym, wychodzi z ofertą dla konsumentów. Pierwszym produktem adresowanym do tej grupy odbiorców były słuchawki. Głośniki Marshall Stanmore to kolejny produkt skierowany na rynek masowy. Urządzenie stanowi połączenie stylu vintage z nowoczesną technologią. Stylistyka głośnika nawiązuje do lat 60. ubiegłego wieku, co sprawia, że budzi on skojarzenia ze słynnym „combo”.

Producent zadbał nie tylko o wygląd urządzenia. Za stylistyką wykonania podąża wysoka jakość brzmienia. Stanmore posiada jeden głośnik niskotonowy 5,1/4" oraz dwa nieco mniejsze głośniki wysokotonowe. Taka konstrukcja zapewnia szczegółowość i miękkość brzmienia dźwięków wysokich oraz soczyste i mocne brzmienie basu. Moc głośnika wynosi 80 W.

Stanmore do komunikacji bezprzewodowej wykorzystuje technologię Bluetooth. Ponadto wyposażony jest w analogowe wejście 3,5 mm, RCA oraz złącze optyczne. Głośnik może zatem odtwarzać muzykę z dowolnego źródła począwszy od smartfona, poprzez gramofon, aż po Apple TV.

Marshall Stanmore dostęny jest w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej oraz białej w cenie 1599,- PLN. Dystrybutorem urządzenia jest Hama Polska.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto