A A A

Gmail dostępny w wersji offline

28 stycznia 2009, 12:23
Popularna skrzynka Gmail jest wreszcie dostępna także w wersji offline (bez aktywnego połączenia z internetem). Do tej pory, aby napisać e-mail i wysłać go później, trzeba było korzystać z notatnika. Od teraz dzięki integracji skrzynki z wtyczką Gears będzie można korzystać z Gmaila także offline.
Gmail dostępny w wersji offline

Do nowej wersji Gmaila jako pierwsi dostęp otrzymają klienci biznesowi. Jednak już wkrótce z Gmaila z wtyczką Gears będą mogli korzystać wszyscy użytkownicy. Google podaje, że użytkownicy pakietu Apps na karcie Labs muszą zaznaczyć opcję Enable przy funkcji Offline Gmail. Natomiast, jeżeli już mają wtyczkę Gears lub korzystają z Chrome, mogą zarządzać pocztą czy też pisać nowe wiadomości bez połączenia z internetem. Po uzyskaniu połączenia z siecią wprowadzone zmiany zostaną uwzględnione, a wiadomości wysłane. Wiadomo także, że trwają prace nad Kalendarzem Google w wersji offline.

Źródło: labs.gmail.com


Paweł Bijata
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto