A A A

Gmail tłumaczy e-maile

20 maja 2009, 14:45
Zespół rozwijający dodatkowe funkcjonalności w laboratorium Gmaila (Gmail Labs) przygotował rozszerzenie - tłumaczenie wiadomości, które integruje funkcjonalność serwisu tłumaczącego i popularnej usługi pocztowej. Co ważne, usługa jest już dostępna także w polskiej wersji poczty.
Gmail tłumaczy e-maile

Aby uruchomić usługę, wystarczy zalogować się do Gmaila i otworzyć panel Labs z dodatkami. Następnie wybrać Tłumaczenie wiadomości, kliknąć włącz i zapisać dane. Po tym wystarczy otworzyć e-mail napisany w języku innym niż polski i kliknąć na link "Przetłumacz wiadomość na: Polski". Po przeładowaniu strony zobaczymy wiadomość przetłumaczoną.

Tłumaczenie wiadomości e-mail w Gmailu

Co do jego jakości można mieć pewne wątpliwości, ale zawsze pozwoli to na bezstresową komunikację pomiędzy ludźmi nieznającymi języków perfekcyjnie. Wydaje się, że może to być jedno z najbardziej przełomowych narzędzi, jakie do tej pory zaprezentowało Google.

Źródło: Blogoscoped


Paweł Małkowski
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto