A A A

Gmail z etykietami

2 lipca 2009, 11:00
Od dziś Google wprowadził nową funkcjonalność do polskiej wersji swojego serwisu pocztowego - Gmail. Użytkownicy w łatwy sposób mogą oznaczać swoją korespondencję etykietami.
Gmail z etykietami

Użytkownicy serwisu Gmail, którzy dziś zalogowali się na swoją pocztę, z pewnością zauważyli zmianę. Po lewej stronie interfejsu webowego tej usługi pojawia się "dymek" informujący o dopiero co wprowadzonej funkcjonalności. Trzeba przyznać, że osobom, które intensywnie korzystają z Gmaila, brakowało do tej pory łatwego w obsłudze mechanizmu oznaczania poszczególnych e-maili etykietami.

Korzystanie z etykiet jest banalnie proste. Aby oznaczyć daną wiadomość etykietą, wystarczy przeciągnąć nazwę etykiety z menu bocznego na daną wiadomość. Możliwa jest też operacja odwrotna – przeciągnięcie danej wiadomości na konkretną etykietę. W obu przypadkach korespondencja będzie odpowiednio oznaczona.

Informacja o nowej funkcjonalności - etykietach w Gmail

Tym, którzy nie korzystają jeszcze z poczty Gmail, podpowiadamy, że wystarczy jedynie darmowa rejestracja. Założenie konta Google daje dostęp nie tylko do poczty, ale także do wielu innych usług świadczonych przez giganta z Mountain View.

Źródło: Informacja własna


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto