A A A

Gmail z funkcją planowania wiadomości e-mail

2 kwietnia 2019, 14:40
Z okazji 15-lecia powstania Gmaila, Google postanowiło wprowadzić do niego kilka nowości. Ulepszona funkcja Smart Compose pomoże użytkownikom zaplanować wysyłkę maili.
Gmail z funkcją planowania wiadomości e-mail

Google pierwotnie zaprezentowało funkcję Smart Compose w Gmailu w połowie 2018 roku - jej działanie nie jest do końca jasne, jednak ma się opierać na sztucznej inteligencji oraz rozwiązaniach pozwalających dostosować się do sposobu pisania użytkownika.

Według amerykańskiej firmy opcja przełożyła się na wprowadzenie miliarda znaków mniej przez użytkowników, a tym samym zaoszczędzenie czasu podczas tworzenia wiadomości.

Z okazji 15 lat Gmaila Amerykanie wprowadzają do swojej skrzynki możliwość planowania wiadomości e-mail poprzez określenie daty oraz godziny ich wysyłki.

Nowa funkcja trafia do użytkowników etapami.

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto