A A A

GoPro Hero 5 i dron Karma

22 września 2016, 09:50
GoPro nie tylko przedstawiło nowe kamerki, ale również własnego drona - Karma.
GoPro Hero 5 i dron Karma

Pierwszą z zaprezentowanych nowych kamerek jest HERO 5 Black. To według producenta najlepsza z dotychczasowych kamer GoPro. Kamera posiada 2-calowy wyświetlacz dotykowy, nagrywa filmy w rozdzielczości do 4K w 30 klatkach na sekundę i robi zdjęcia w jakości 12MP. Jest również zaawansowana stabilizacja obrazu i GPS. HERO 5 Black będzie dostępne od 02.10.2016 w cenie 1899 zł.

HERO 5 Session to mniejsze urządzenie. Kamerka posiada tą samą kompaktową konstrukcję co HERO Session, jednak posiada znaczące udoskonalenia: filmy w rozdzielczości do 4K w 30 klatkach na sekundę, zdjęcia 10MP, stabilizacja obrazu i szerokokątne filmy i zdjęcia. HERO5 Session będzie dostępne 2.10.2016 w cenie 1449 zł.

Karma posiada kompaktową budowę, która mieści się w niewielkim plecaku i zawiera uchwyt stabilizatora ręcznego, który może być przymocowany do samochodu i innych obiektów. Karma pozwala każdemu uchwycić płynne i stabilne filmy podczas prawie każdej aktywności.Karma posiada kompaktowy i składany system, który pasuje do załączonego plecaka.

Nadajnik, utrzymany w stylistyce kontrolera do konsoli, zawiera zintegrowany ekran dotykowy, który sprawia, że latanie jest łatwe, bez konieczności posiadania osobnego telefonu lub tabletu. 3-osiowy gimbal może być wymontowany z drona i dołączony do uchwytu Karma Grip, dając możliwość tworzenia niezwykle płynnych ujęć z ręki lub po zamocowaniu do innych mocowań.

Karma będzie dostępna w następujących zestawach (ceny i dostępność zostaną ogłoszone wkrótce):

- Karma bez kamery

- Karma w zestawie z HERO 5 Black

- Karma w zestawie z HERO 5 Session

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto