A A A

Goclever - głośniki Sound Club z konsolą DJ

27 marca 2017, 13:30
W ofercie firmy Goclever pojawiły się nowe głośniki – Sound Club Master oraz Sound Club Hero. Urządzenia o mocy 100 i 180 W wyposażono m.in. konsolę DJ, łączność Bluetooth, porty USB, wbudowane akumulatory oraz kółka i uchwyty ułatwiające ich transportowanie.
Goclever - głośniki Sound Club z konsolą DJ

Producent zapewnia, że głośniki sprawdzą się zarówno podczas odtwarzania muzyki (wysyłanej z innych urządzeń via Bluetooth/kabel audio lub zapisanej na nośnikach USB), jak i podczas zabawy karaoke oraz miksowania muzyki. Duże wyświetlacze LCD oraz dwa panele do miksowania pozwalają na wygodne sterowanie odtwarzaniem nagrań oraz korzystanie z licznych dostępnych efektów (Scratch, Reverb, Beat, Box, Yeah, Bring it, Geya,Come on). Wszystkie funkcje są proste w obsłudze i łatwo dostępne.

Większa i potężniejsza z nowości - model Sound Club Hero - charakteryzuje się mocą 180 W (moc szczytowa to 10000 W) i wyposażona jest w głośnik wysokotonowy 1", głośnik średniotonowy 3" oraz dwa głośniki niskotonowe 10". Wbudowana bateria 7000 mAh pozwala cieszyć się muzyką w dowolnym miejscu.

Drugi model - Sound Club Master - wyróżnia się mocą wzmacniacza 100W (moc szczytowa 6000 W). Zamontowano w nim głośnik średniotonowy 3"+1", niskotonowy 10" oraz akumulator o pojemności 4500 mAh.

W obu głośnikach znajdziemy również wytrzymałe kółka i wysuwany uchwyt ułatwiające transportowanie głośników, a także efekty świetlne LED RGB LIGTH (światło wydobywające się z membrany głośnika w rytm muzyki) pozwalające zamienić każde pomieszczenie w salę dyskotekową. Dzięki pilotowi można zdalnie sterować głośnikami podczas imprezy zarówno w domu, jak i w sali klubowej. Głośniki odtwarzają pliki MP3, wyposażono je również w radio FM. Urządzenia posiadają następujące złącza: 2 x jack 6,3 mm (2 mikrofony lub mikrofon i gitara), wejście liniowe LINE-IN (mini jack), wejście kanałowe RCA (2 x cinch), wyjście słuchawkowe (mini jack) oraz specjalne złącza zasilania 12V pozwalające na zasilenie głośnika z dowolnego akumulatora (np. samochodowego).

Goclever Sound Club Hero - cena 999 zł.

Goclever Sound Club Master - cena 699 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościGorsze dni Mozilli
17 stycznia 2020
Korporacja Mozilla zwalnia 70 pracowników ze względu na kurczące się wpływy od sponsorów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto