A A A

Goclever - powerbank z funkcją awaryjnego rozruchu silników

17 lutego 2017, 13:30
Goclever wprowadza do oferty urządzenie 2w1: powerbank i mocny booster, o pojemności 8000 mAh i rozmiarach telefonu komórkowego, wyposażony w „inteligentne” kable rozruchowe. Urządzenie odpala auto nawet bez podłączonego akumulatora.
Goclever - powerbank z funkcją awaryjnego rozruchu silników

Goclever Drive Power Pack & Car Starter to ultra mocne, a jednocześnie niezwykle lekkie, podręczne źródło energii. Urządzenie to prawdziwe ONE 4 ALL w kategorii powerbanków, dzięki pojemności 8000 mAh i przyda się nie tylko kierowcom; z jego pomocą można uruchomi motocykl, samochód, silnik zaburtowy, sprzęt ogrodniczy, nawet w przypadku całkowitego rozładowania akumulatora.

Urządzenie Goclever jest wyposażone w zestaw akumulatorów litowo-polimerowych, które zapewniają szczytowy prąd rozruchowy na poziomie 350A, co pozwoli bezproblemowo uruchomić silnik benzynowy o pojemności do 3 l i bardziej wymagający silnik diesel o pojemności do 2 l, nawet w sytuacjach całkowitego rozładowania akumulatora samochodu. Bateria litowo-polimerowa, bez efektu pamięci, charakteryzuje się wysoką gęstością energii, stabilnością, łatwiejszym osiąganiem dużego prądu na wyjściu oraz wyższą odpornością na oddziaływanie niskich temperatur. Można ją doładowywać, gdy nie jest w pełni rozładowana, co nie wpływa na spadek pojemności akumulatora.

Działanie Goclever Drive Power Pack & Car Starter jest niezwykle proste, a jego podłączanie - intuicyjne, dzięki zestawowi inteligentnych kabli rozruchowych, wyposażonych w uniwersalne klemy typu „krokodyl" oraz specjalny system zabezpieczający, który zabezpiecza przed zwarciem, przegrzaniem, całkowitym rozładowaniem lub użyciem przy zbyt niskim stanie baterii oraz kontroluje częstotliwość korzystania z urządzenia (eliminuje możliwość uszkodzenia celi baterii).

Power bank i booster Goclever posiada wbudowaną latarkę, dzięki której można oświetlić potrzebne miejsca w przypadku awarii, drobnej naprawy czy wymiany koła, ale również możemy oświetlić nią drogę na spacerze. Latarka posiada funkcję migającego światła, która zwiększa bezpieczeństwo podczas awarii na drodze.

W zestawie znajdują się: ładowarka sieciowa, ładowarka samochodowa, inteligentne kable rozruchowe, kable USB do zasilania innych urządzeń. Urządzenie jest ładowane za pomocą kabla micro USB, który można podłączyć do niemal każdej ładowarki od smartfona.

Oczywiście urządzeniem Goclever Drive Power Pack & Car Starter posłużymy się również, jak klasycznym powerbankiem - wysoka pojemność akumulatora 12V/200-350A umożliwi kilkakrotne doładowanie wszelkich elektronicznych akcesoriów ładowanych przez gniazdo USB.

Cena Goclever Drive Power Pack & Car Startera to 199 złotych.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

ZTE – pierwszy smartfon 5G
27 lutego 2017
ZTE zaprezentował projekt „Gigabit Phone”, pierwszy na świecie smartfon, który umożliwia pobieranie danych z prędkością aż do 1Gb/s....Nowe smartfony Nokia
27 lutego 2017
Nokia zaprezentowała nową generację smartfonów. Oferta, która wkrótce ma być dostępna na całym świecie, obejmuje trzy modele: Nokia 6,...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto